Aktualności

Nowe kolekcje tapet

W ostatnim czasie włączyliśmy do oferty ponad 20 nowych wzorów tapet. Są to wzory kwiatowe oraz klasyczne, które znakomicie komponują się z pozostałą ofertą naszego salonu. Wraz z farbami i wykładzinami nowa oferta tapet stanowi bardzo dobrą wiosenną propozycję dla klientów planujących zmiany w swoich mieszkaniach. Radość i kolor bijący z nowych wzorów tapet pozwoli zapomnieć o mijającej zimie... Zapraszamy...

2014-03-18

Świąteczna promocja na dekory Loft Design

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w okresie od 08-31 grudnia 2013, dwa, najlepiej sprzedające się produkty z kolekcji Loft Design System, panel nr 1 i panel nr 27, objęte będą rabatem w wysokości 15%.

Zapraszamy...

2013-12-08

Jedwab pod stopami...

Od czerwca br. w naszym salonie dostępne są wykładziny MOHAWK z kolekcji SmartStrand Silk. Jest to wyjątkowa kolekcja wykładzin wykonanych z włókna łaczącego cechy włókna SmartStrand, czyli sprężystego, trwałego w kolorystyce i trwale odpornego na plamy polimeru, z miękkością jedwabiu...

Więcej informacji o tym produkcie znajdziecie Państwo w zakładce:                       

Trochę wiedzy>Podłoga>Wykładziny dywanowe>Produkcja wykładzin>Włókno>Rodzaje włókna>SmartStrand Sorona

2013-06-01

NOWOŚCI z PARY !!!

Miło nam poinformować, że do oferty doskonałych farb kanadyjskiego producenta PARA została włączona kolekcja produktów hybrydowych... oferujemy hybrydowe produkty serii TimberCare z przeznaczeniem do drewna zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz, transparentne oraz kryjące...

Drugi produkt hybrydowy łączy wytrzymałośc farby olejnej z łatwością aplikacji farb wodnych...

Wszystkie nowości można znależć w zakładce Oferta>Ściany>Farby...

2013-04-03

Szkolenie z wykonywania dekoracji ściennych METROPOLIS

W dniu dzisiejszym odbyło się w naszym salonie szkolenie dla wykonawców i projektantów z technik wykonywania najnowszego produktu wprowadzonego przez nas do sprzedaży - dekoracji ściennych METROPOLIS. Pracownik zaprzyjaźnionej firmy importera zapoznał naszych gości ze sposobami tworzenia efektownych dekoracji ściennych. Szkolenie było merytoryczne, a słuchacze mieli możliwość zadawania pytań dotyczących zarówno tematu głównego, jak i farb PARA. W przerwie, podczas luźnych rozmów przy kawie i domowej drożdżówce, nasi goście wymieniali uwagi. Na koniec, każdy z przybyłych otrzymał zestaw materiałów pomocnych w projektowaniu czy wykonawstwie.

Tynki i dekoracje ścienne METROPOLIS szczegółowo omawiamy w zakładce "Oferta" oraz "Trochę wiedzy"  

2012-07-25

NOWA, NIŻSZA cena na panele LOFT Design System

Od dzisiaj do odwołania na ścienne panele 3D nr 9, 20, 23 i 26 obowiązuje nowa, niższa cena. Zapraszamy...

Producent paneli ściennych 3D z dniem dzisiejszym wprowadził również nowy, atrakcyjny panel nr 17, którego zaprojektowaniem zajęło się cypryjskie biuro Pericles Litsos Designers.

2012-06-12

WITEX - nowe wzory

Firma WITEX, renomowany producent paneli laminowanych i parkietu warstwowego, w ostatnim czasie wprowadził nowe wzory do kolekcji popularnych laminatów. W kategorii paneli AC5 dodano 6 wzorów do kolekcji PIAZZA, podobnie jak w kolekcji paneli MARENA AC4, gdzie również dodano 6 wzorów.

2012-05-06

SmartStrand - najnowsza kolekcja wykładzin domowych MOHAWK jest już dostępna w naszym salonie.

Firma Mohawk jest liderem w branży wykładzin ekologicznych, dzięki wykładzinie SmartStrand®, do produkcji której wykorzystywany jest polimer Sorona® firmy DuPont™ pozyskiwany ze źródeł odnawialnych. We współpracy z firmą DuPont, MOHAWK opracował wykładziny wykonane z włókien Bio-PDO™ (główny składnik materiału Sorona®), gdzie 37 procent materiału Sorona® wytwarzane jest z zasobów odnawialnych. Po raz pierwszy luksusowo miękka wykładzina jest tak trwała i odporna na plamy, a przy tym mniej szkodliwa dla środowiska.

2012-03-01

do góry