O nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą rodzinną i od 1990 roku zajmujemy się wykładzinami i posadzkami - początkowo jako importer i dostawca wykładzin dywanowych i PCV do sklepów i sieci domów handlowych, a od 1996 roku realizujemy zamówienia projektowe i inwestycyjne zarówno dla obiektów użyteczności publicznej jak i dla klientów indywidualnych.
 
Wraz z rozwojem naszej firmy poszerzyliśmy ofertę o produkty do zastosowania na ścianach. I tak, do oferowanych produktów włączyliśmy farby, tynki ozdobne, tapety oraz listwy sztukateryjne i wykończeniowe do ścian. Ciekawą propozycją jest oferta ściennych paneli dekoracyjnych 3D - nasza ostatnia nowość.
Staramy się, aby w naszym salonie można było kompleksowo zakupić materiały do wykończenia podłóg i ścian.
 
Mamy wykształcenie budowlane, dlatego w miarę możliwości staramy się naszym klientom pomagać w podejmowaniu, czasami trudnych decyzji związanych np. z  tematem remontów posadzek i ścian, czy wyboru odpowiedniego rodzaju pokryć do konkretnego pomieszczenia. Jesteśmy do tego przygotowani... Wykonujemy również projekty aranżacji i rozwiązań posadzek i ścian.
 
Naszymi partnerami handlowymi i dostawcami są renomowani producenci w swoich branżach. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu doskonałe materiały i najnowsze technologie. Wśród oferowanych przez nas produktów są zarówno materiały z „najwyższej półki” - ekskluzywne i niepowtarzalne, dla bardzo wymagającego klienta, jak i te po przystępnych cenach.  
W obu przypadkach kierowała nami idea doboru produktów oryginalnych i dobrych jakościowo.
 
W naszej działalności współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz co sprawia, że doskonałe rozwiązania w projektach, z naszą pomocą, pozwalają inwestorowi zrealizować efektowny, niepowtarzalny projekt na wysokim poziomie jakości i w najlepszych cenach. 
 
Zapraszamy  Państwa  do  odwiedzenia  naszego  salonu… W każdym temacie związanym z posadzką czy wykończeniem wnętrz jesteśmy do Państwa dyspozycji. 
Podłoga i ściana to ważne miejsce w domu czy mieszkaniu. Pragniemy wraz z Państwem realizować wnętrza o jakich marzycie… Ciągle szukamy nowych rozwiązań i mamy nadzieję, że nasza strona oraz nasz salon będą dla Państwa ciekawym miejscem i źródłem inspiracji.
 
Naszym mottem w działaniu jest elastycznoć i profesjonalizm, a hasło, które nas inspiruje to "piękno, jakość, technologia..."

do góry