876 Farba lateksowa sufitowa (różowa)

Lateksowa farba sufitowa o stopniu połysku pełnego matu. Specjalistyczny produkt stworzony, aby ułatwić malowanie sufitów, podczas malowania farba jest różowa, po wyschnięciu staje się śnieżnobiała. Minimalizuje nierówności podłoża.
 
Przeznaczenie 
Specjalna farba lateksowa Ceiling Pink ułatwiająca malowanie sufitów wewnątrz pomieszczeń. 100% akrylowa farba lateksowa o matowym stopniu połysku. W trakcie aplikacji jest koloru różowego, co ułatwia malowanie, natomiast po wyschnięciu powierzchnia staje się biała. Nie żółknie. Farba jest przygotowana w postaci niekapiącego żelu, bezzapachowa, charakteryzuje się wysoką siłą krycia. Tworzy doskonale oddychające powłoki. Idealna do malowania sufitów w sypialniach, salonach, jadalniach, oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu głęboko matowej powłoki.
 
Parametry techniczne
Stopień połysku: Mat 
Mat:  @60 – 2 units ,  @85 - 3  units 
Wydajność: ok.12 m.kw./litra
Rozpuszczalnik: woda
Czas schnięcia: sucha w dotyku: 30 min., następne malowanie: 2 do 4 godz., całkowite wyschnięcie: 24 godz. 
Części stałe:   58% wagowo, 37% objętościowo
Dostępne opakowania: 0,946 l (quatr), 3,78 l (galon)
Kolorystyka:  Różowa w trakcie aplikacji, po wyschnięciu biała
 
Przygotowanie
Powierzchnia do malowania musi być jednolita, czysta, sucha, wolna od pyłów, tłuszczu, zanieczyszczeń oraz grzybów. Występującego grzyba usunąć właściwym środkiem chemicznym. Rysy, pęknięcia i ubytki zaszpachlować właściwymi wypełniaczami. Połyskliwe powierzchnie przeszlifować papierem ściernym i dokładnie odpylić.
Ściany gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe - gruntować podkładem lateksowym 240.
Tynki cementowe i cementowo-wapienne - gruntować podkładem lateksowym 240.
Nowe drewno - drewno zażywiczone (sosna, świerk) przetrzeć dokładnie rozcieńczalnikiem nitro, gruntować podkładem alkidowym 151 lub lateksowym 777 Superstick.
Stal, żelazo - gruntować podkładem 3MP2.
Metale galwanizowane - gruntować podkładem 777 Superstick lub Galvaprime 52.
 
Nanoszenie
Nanosić wałkiem, pędzlem. Chronić przed zamarznięciem. Przechowywać z dala od dzieci. Powłoki uzyskują pełną odporność na mycie detergentem po ok. 30 dniach.
 
Uwagi
- Zachowaj numer znajdujący się na wieczku. Jest on polisą gwarancji na ten produkt.
 
Pobierz opis w formacie PDF

 

do góry