Ściany

Ściany w otaczającej nas przestrzeni stanowią nie tylko element przegradzający poszczególne pomieszczenia, ale są ważnym elementem tworzącym klimat mieszkania czy biura. Dzisiejszy rynek materiałów wykończeniowych niesie tak szeroki wachlarz sposobów wykończenia ścian, że trudno byłoby w jednym miejscu je wszystkie zgromadzić. W naszym salonie zebraliśmy produkty kilkunastu dostawców, które pozwalają na ciekawe aranżacje, niepowtarzalne dekoracje i które dają możliwość indywidualnego tworzenia każdej przestrzeni.

Począwszy od doskonałych kanadyjskich farb PARA, tynków ozdobnych wraz z serią tzw. betonów firm METROPOLIS i FOX, po tapety wielu europejskich i amerykańskich producentów wykonane w różnych techologiach, fototapety drukowane z banku zdjęć lub własnych zdjęć rodzinnych, skończywszy na przestrzennych panelach LOFT DESIGN oraz listwach sztukateryjnych NMC i ORAC...  wszystkie te materiały służą naszym klientom i projektantom do takiego aranżowania wnętrz, by efekt końcowy dawał prawdziwą satysfakcję...

Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta produktów na ściany będzie dla Państwa inspiracją do stworzenia pięknych, niepowtarzalnych wnętrz.

Zapraszamy...

 

do góry