TAPETOMAT

Marka TAPETOMAT jest to internetowy program komputerowy do przekształcania obrazu na etapie projektowania, przeznaczony do obsługi zamówień na fototapety i inne materiały do dekoracji wnętrz.

TAPETOMAT oferuje fototapety wyprodukowane ze zdjęć wysokiej rozdzielczości na flizelinie w technologii druku cyfrowego. Zdjęcia zakupione w banku zdjęć fotolia mają wykupione prawa autorskie, które opłaca dostawca fototapety.

Nasze fototapety są drukowane na trwałym, nierozciągliwym podłożu (flizelinie) łatwym w przyklejaniu do ścian i drukowane w technologii cyfrowej. Technologia cyfrowa w odróżnieniu od innych technologii daje możliwość „personalizacji” produktu. W druku cyfrowym stosowane są tonery na bazie wody bez użycia rozpuszczalników (są ekologiczne i nie szkodzą zdrowiu człowieka). Jakość druku jest znacznie lepsza od wydruków z typowych drukarek lub ploterów. W drukowaniu solwentowym na papierze, fototapety są tańsze lecz zawierają toksyczny alkohol „cykloheksanol” o drażniącym działaniu szkodliwym dla zdrowia.

Wszystkie nasze fototapety są produkowane w fabryce w Szwecji lub w Belgii u liderów europejskich w tej branży.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego TAPETOMAT, w którym można dostosować wielkość zdjęcia do swoich potrzeb. Ponadto każdy może zlecić wyprodukowanie tapety z własnego zdjęcia.

TAPETOMAT CASTOR studiokliknij, żeby przejść do TAPETOMATU

do góry